حتما مطالعه شود!

متن قوانین وب سایت مستر پیکسل

1-تمامی فعالیت وب سایت مستر پیکسل مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد .
2 – تمامی محتوا وب سایت مستر پیکسل از منابع مختلف خارجی یا طراحان ایرانی بوده و مستر پیکسل هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده آنها توسط کاربر را قبول نمیکند .
3- طراحی های که توسط طراحان ایرانی در سایت قرار داده شده با رضایت خود این افراد برای فروش یا دانلود قرار داده شده و استفاده برای موارد اقتصادی مانند فروش عمده این طراحی ها در هر جای دیگر بدون اجازه طراح شرعا و قانونن حرام و ممنوع میباشد و اگر طراحی یا … در داخل ایران شامل قانون کپی رایت باشد امکان پیگرد قانونی خواهد داشت .

4- فایل های قرار داده شده توسط کاربران ایرانی درصورتی که فکر میکنید برای شما است میتوانید به ما گزارش دهید و اگر اثبات کنید این طراحی یا … برای شما است مستر پیکسل آن را از روی وب سایت خود برمیدارد .

5-تمام خرید های که میکنید بعد پرداخت امکان بازگشت نخواهد داشت .

6 در صورت خرید یک فایل در سایت آن فایل بصورت مادامالعمر در اکانت شما آزاد میشود و هر وقت خواستید میتوانید آن را دانلود کنید.

7- درصورت مشاهده موارد غیر مجاز از جمله استفاده از حساب کاربری بصورت اشتراکی ، خرید و فروش تصاویر و طراحی های  طراحان ایرانی بصورت عمده ، اپلود تصاویر مستهجن یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ، توهین به هر نوع ممکن و موارد از این قبیل حساب کاربری شما مسدود میشود .
8-اپلود تصاویر توسط کاربر بعد از تایید تیم مدیریتی وب سایت مستر پیکسل در سایت منتشر خواهد شد .

9-وب سایت مستر پیکسل این حق را دارد با توجه به نیاز و شرایط موجود در هر زمانی این متن قوانین را تغییر دهدو کاربر ملزم به پذیرش و رعایت تمامی این قوانین میباشد

با تایید و قبول این قوانین شما پذیرفته اید که تمام بند های موجود در این قوانین را بصورت کامل رعایت کنید و در صورت نقض هر یکی از این بندها مسولیت آن با شما میباشد.

و همچنین وب سایت مستر پیکسل نیز متقابلاً موظف است به تمامی قوانین و بند های آن عمل کند.

<<در صورت نیاز به سوال یا راهنمایی به بخش پشتیبانی وب سایت مراجعه بفرمایید.>>